MENU

Polski Fotograf w Barcelonie

Polski fotograf w Barcelonie. Specjalizuje się w reportażu ślubnym oraz naturalnych, niepozowanych sesjach plenerowych, narzeczeńskich, rodzinnych a także fotografowaniu oświadczyn w stylu prawdziwych hollywoodzkich paparazzi.

sesja ślubna na plaży w Barcelonie

Cześć, mam na imię Andrzej. Polski fotograf w Barcelonie.
Witam na mojej stronie. Jeśli odwiedzacie Barcelonę, by spędzić romantyczny weekend we dwoje, wakacje z rodziną bądź planujecie ślub stolicy Katalonii i poszukujecie polskiego fotografa, który profesjonalnie, lecz na luzie sfotografuje te piękne chwile…trafiliście w 10-tkę. 

Krótko o mnie. Mieszkam w Barcelonie od 2008 roku, fotografuje od 2010. Uczyłem się reportażu na jednej z prestiżowych uczelni w Barcelonie –Institut d’Estudis Fotogràfics de Catalunya. Moje zdjęcia ślubne oraz rodzinne były kilkukrotnie nagradzane m.in przez międzynarodowy kolektyw dokumentalnych fotografów ślubnych ThisIsReportage oraz rodzinnych ThisIsReportageFamily a także wielokrotnie publikowane m.in na takich stronach jak Vanityfair Italy, SocPetit czy BoredPanda
…czyli coś tam potrafię…teraz jednak sami oceńcie – zapraszam na BLOG do obejrzenia moich zdjec.

Tutaj przykładowa sesja z Pauliną i Szymonem orz kilka porad jak zaplanować sesję narzeczeńską, poślubną bądź plener ślubny w Barcelonie.

Jeśli chcecie zarezerwować sesje lub macie jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt poniżej.
  Top, Number 1, Best of the Best, najważniejsza rada na sesje w stolicy Katalonii. Polski fotograf w Barcelonie radzi… 🙂

  Piękne wspomnienia = wartościowe zdjęcia.

  Choć zamiast “piękne” powinienem napisać wartościowe. Bo taki jest właśnie mój cel – podarować wam zdjęcia, które jak najdroższe antyki będą nabierały wartości wraz z upływem czasu. Sesje fotograficzne są przede wszystkim dla was, a najcenniejsze fotografie to te, które niosą za sobą piękne wspomnienia.
  Jeśli mógłbym dać tylko jedna, uniwersalna rade moim klientom, niezależnie od tego, czy fotografuje śluby, sesje narzeczeńskie czy rodzinne, to to byście skoncentrowali się na sobie i na chwili, która razem dzielicie. Zapomnijcie o pracy i obowiązkach, wyłączcie telefony. Sesja będzie świetną okazją do pobycia ze sobą, tak na 101 %, tu i teraz.
  Wiem, ze nie jest łatwo zapomnieć, ze obok was “czai” się nieznajomy z aparatem, jednak będziemy wspólnie probowali to osiągnąć. Zawsze możemy posiłkować się szklaneczka “sangrii” na rozgrzewkę…no może z wyjątkiem sesji rodzinnych 😉

  Jeśli planujecie ślub w Barcelonie, myśle że zainteresuje was także mój artykuł o tym „Jak zaplanować Wasz wymarzony ślub w Barcelonie”.

  Natomiast, gdy wybieracie się do Barcelony i szukacie fotografa na sesję narzeczeńską bądź plener ślubny, polecam także przeczytać mój poradnik Jak zalanować sesją narzeczeńską, poślubną lub plener ślubny w Barcelonie? Zapraszam.

  CLOSE